• Rekrutacja

• Prowadzimy nabór do klasy pierwszej LO w roku szkolnym 2024/2025 oraz nabór uzupełniający do klas starszych.

Aby ułatwić Wam proces rekrutacji przygotowaliśmy arkusz umożliwiający zgłoszenie online:

Arkusz rejestracyjny

Pierwszy etap rekrutacji to spotkanie w formie dnia otwartego. Zapoznajemy kandydatów z naszymi nauczycielami oraz prezentujemy sposób pracy i charakter szkoły.

Kolejnym etapem jest egzamin wstępny, który składa się z dwóch części: język polski (wypowiedź pisemna na zadany temat) i  matematyka (4 – 5 zadań otwartych). W międzyczasie krótka rozmowa kandydata z nauczycielem w języku angielskim.

Po sprawdzeniu egzaminów informujemy kandydatów o przyjęciu do szkoły i zapraszamy Rodziców do podpisania umowy o kształcenie na dany rok szkolny.

Informacje dotyczące aktualnych terminów spotkań z kandydatami i ich rodzicami oraz egzaminów wstępnych do LO są zamieszczane na stronie głównej oraz na naszym profilu facebook.

Zapytania prosimy kierować pod adres mailowy liceum@waldorfska.edu.pl lub pod nr telefonu 22 635 50 50 lub 502 373 212.